mchi

Архива на вести

Пендаровски: Државата е стабилизирана и тоа носи придобивки за граѓаните, да продолжиме по тој пат

dbi

20.03.2019

Пендаровски: Мора да продолжиме напред, заедно, да бидеме дел од напредниот свет

dbi

20.03.2019

ВМРО-ДПМНЕ да не бара алиби за поразот и да ги остави независните правосудски органи да ги завршат истрагите

Северна Македонија ќе има кристално чисти, фер и слободни престседателски избори.

dbi

20.03.2019

Силјановска е партиски послушник како Иванов брани криминалци насилство, делува по налог на Мицкоски

Силјановска исто како и Иванов, брани криминалци, не осудува насилство, постапува исклучиво по партиските директиви на Мицкоски, промовира политики проитв напредокот, притив ЕУ и НАТО.

dbi

20.03.2019

Ременски гостин во „Топ Тема“ на Телма телевизија

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ Фросина Ременски, во „Топ Тема“ на Телма телевизија.

dbi

20.03.2019

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени