mchi

Интервјуа

Интервју на Шилегов за емисијата ЗигЗаг на ТВ АРТ

Интервју на портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов за емисијата ЗигЗаг на ТВ АРТ

dbi

14.03.2017

Интервју на претседателот Заев за српскиот дневен весник Политика

Ние излеговме со Програма на новата Влада за унитарна Македонија, со евро-атлантска перспектива, кадешто суштината е добар живот за сите граѓани. Имам и 67 пратенички потписи. Очекувам Ѓорге Иванов да престане да го крши Уставот и да го даде мандатот за состав на новата Влада во Македонија.

dbi

13.03.2017

Интервју на Заев за Патот кон на Алсат-М

Интервју на претседателот на СДСМ Зоран Заев за емисијата Патот кон на Алсат-М телевизија

dbi

10.03.2017

Спасовски гостин во Топ Тема на Телма

Генералниот секретар на СДСМ, Оливер Спасовски гостин во емисијата Топ Тема на Телма телевизија

dbi

08.03.2017

Интервју на претседателот Заев за Ајриш Тајмс

Интервју на претседателот на СДСМ Зоран Заев за ирскиот весник Ајриш Тајмс

dbi

06.03.2017

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени