mchi

Интервјуа

Кирацовски гостин во Клик Плус на ТВ 21

Генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски гостин во емисијата Клик Плус на телевизија 21

dbi

21.10.2017

Интервју на Бочварски за Макфакс

Интервју на кандидатот за градоначалник на општина Штип и потпретседател на СДСМ, Благој Бочварски за новинската агенција Макфакс

dbi

04.10.2017

Шилегов учествуваше во дебатата на Отворено на телевизија 24

Кандидатот за градоначалник на град Скопје и потпретседател на СДСМ, Петре Шилегов учествуваше во дебатата за промоција на кандидатите за градоначалници - локални избори 2017 организирана од емисијата Отворено на телевизија 24

dbi

03.10.2017

Бочварски учествуваше во дебатата на Топ Тема на телевизија Телма

Кандидатот за градоначалник на општина Штип и потпретседател на СДСМ, Благој Бочварски учествуваше во дебатата за промоција на кандидатите за градоначалници

dbi

30.09.2017

Интервју на Богдановиќ за емисијата Само Вистина на Канал 5 ТВ

Интервју на кандидатот за градоначалник на општина Центар, Саша Богдановиќ за емисијата Само Вистина на Канал 5 телевизија

dbi

30.09.2017

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени